Úvod
O nás
Pošli sms
Kniha návštěv
Chat
Čaje
Přečtěte si
Zeptejte se
Tipy a triky
Kontakt

Klikněte a přidejte si Vodní dýmky mezi oblíbené stránky. Přidat do oblíbených

Klikněte a nastavte si Vodní dýmky jako domovskou stránkuNastav jako domovskou stránku.

Doporučujeme
reklama

Aukro.cz

ICQ:258394794
 Můj ICQ status


   

Tipy a triky

Pokud znáte nějaké TIPY A TRIKY tak nám určitě napište na salec@centrum.cz

Čtěte pozorně:

  !!! Zásadně přenášejte vodní dýmku za vázu !!!
  1. Zkuste dát do vázy dýmky trochu ledu, poté nalijte ledovou vodu chvíli před kouřením. Uvidíte, že požitek z kouření vodní dýmky bude skvělý.
  2. Zkuste přidat do vody ve váze kousky ovoce nebo nějaký sirup, popřípadě doporučuji vymačkat med z tabáku, ale nejlepší variantou, kterou jsem vyzkoušel je červené víno, požitek z kouření je dokonalý, neboť víno opravdu cítíte.
  3. Tabák můžete uchovávat při pokojové teplotě, ale pokud se jedná o větší množství tabáku doporučuji jej dát do plastové krabičky, která zabrání vysušení.
  4. Když rozděláváte dýmku, umistěte uhlík na kraj kotle, poté se pomalu během kouření přibližujte ke středu, podle hustoty dýmu, tak aby tabák uprostřed hořel až nakonec. Já doporučuji rozlomit uhlík na 2 poloviny a umístit je naproti sobě. Během kouření tabák pomalu vyhořívá, poté posouváme uhlíky dokola a do středu, trocha praxe a určitě si poradíte v každé situaci.
  5. Také doporučuji napíchat dírky do alobalu nějakou tenkou jehlou, špičatou vidličkou, nejlepší výsledky má dokonce připínací špendlík, tabák se potom méně pálí a také to šetří uhlík, který déle vydrží. Nebojte se píchat dírky hlouběji skrz tabák, vytvoříte tak prostor mezi tabákem a ten poté lépe prohořívá.
  6. Zkuste do vázy dát do vody mléko, kouř bude poté mnohem hustší. Ale pozor, ať ho tam není moc a nevybublá to nahoru přes hadici!!
  7. Doporučuji také míchat různé druhy tabáků, třeba taková máta ochladí v krku jakýkoliv druh tabáku.
  8. Markéta doporučuje k dýmce zelený čaje, páč to organismus nabudí a je to pak fakt pohodička. Občas si dá svý milovaný matéčko a taky si nestěžuje. A není nic lepšího, než si udělat mátovej čajík a dát do něj spoustu medu. Je to fakt balzám a páč ji vždycky na začátku škrábe v krku , je to snad to nejlepší co existuje.


 
Svátek dnes slaví: